Hakkımızda

ULTIA, farklı ölçeklerdeki şirketlerin bilgi teknolojileri ve kurumsal süreçlerini tek bir yerden kolayca yönetmesi için sade, basit ve kullanıcı dostu tasarlanmış bulut tabanlı bir süreç platformudur.

Şirketlerin süreçlerini yönetirken SLA, anket, duyuru, sık sorulan sorular, self-servis portalı ve daha pek çok imkânı kullanabilmesini sağlarken tüm süreçlerini hem web hem de mobil uygulama üzerinden aktif bir şekilde yönetebilmelerine olanak sağlamaktayız.

BPM (Business Process Management) çözümümüz ile şirketlerin süreçlerini low-code yapı sayesinde dakikalar içerisinde tasarlamalarını sağlarken ESM (Enterprise Service Managment) çözümümüz ile hazır modülleri kullanarak iş süreçlerini anında geliştirmelerine olanak tanımaktayız. ESM ve BPM çözümlerimizin yanı sıra BT servislerinin en iyi şekilde yönetilmesi için ITIL’ı benimseyerek tasarladığımız ITSM (IT Service Management) hizmeti de sunmaktayız.

Turkcell ve Grup Şirketlerinin iş süreçlerini tasarlama ihtiyacı ile başlayan 20 yıllık yolculuğumuza, kısa sürede müşteri portföyümüzü farklı sektörlerden birçok şirketle genişleterek süreç ihtiyaçları için en iyi hizmeti vermek üzere devam etmekteyiz.