BPM

İş Süreçleri Yönetimi

BPM dünyasını keşfet

Ultia’nın BPM altyapısını kullanarak kendi modüllerinizi oluşturun, süreçlerinizi uçtan uca tasarlayın, kullanmak istediğiniz servisleri kendiniz belirleyin.

Lorem

Altyapı

Akış Sihirbazı

Akış sihirbazı ile ihtiyaç duyduğunuz tüm süreçleri tek bir yerden dakikalar içinde oluşturarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Low Code

Ultia’nın low-code yapısı sayesinde detaylı kod bilgisine ihtiyaç duymadan, sürükle-bırak yöntemiyle hayalinizdeki süreci rahatlıkla tasarlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yönetimi

Bağlı kullanıcılarınızı ve organizasyonlarınızı farklı bir uygulamaya ihtiyaç duymadan kolayca yönetebilirsiniz.

Rol Yapısı

Role dayalı yetkilendirmeler ve rol seviyesinde yönetilen ekranlar ile süreçlerinizi güvenli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Mobil

Ultia mobil uygulamasıyla her an her yerde işlerini takip edebilir, ekibinizle daima iletişimde kalabilirsiniz.

PostgreSQL

Ultia’nın MSSQL veritabanının yanında sunduğu açık kaynak kodlu PostreSQL desteği sayesinde veritabanı için fazladan lisans ücreti ödemezsiniz.

Otomasyon

Aktiviteleriniz için planlı iş kuralları yazarak otomatize edebilir ve işlerin belirlediğiniz tarihte otomatik olarak gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Toplu İşlem

Toplu işlem desteğiyle harici kayıtlarınızı toplu olarak ultia’ya aktarabilir ve farklı formatlarda dışarıya aktarabilirsiniz.

Sanal Asistan

Öğrenen ve kendini geliştiren akıllı chatbot desteği ile tüm sorularınıza hızlı cevaplar bulabilirsiniz.

AI

Mail-to-Ticket gibi kurgularla mail üzerinden kayıt açma, otomatik kategorizasyon ve açık kayıt ile ilişkilendirme gibi yapay zeka çözümleriyle süreçlerinizi güçlendirebilirsiniz.

Süreç

SLA

Dinamik SLA altyapısı ile süreçlerinizi saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak takip edebilir, renklenen kayıtlar sayesinde süresi geçen kayıtlarınızın görünürlüğünü artırabilirsiniz.

Anket

Anket desteği ile ekibinizden değerli geri bildirimler toplayabilir, sonuçları analiz ederek süreçlerinizi iyileştirebilirsiniz.

Duyuru

Şirkete ait önemli gelişmeleri belirlediğiniz formatta, belirlediğiniz kullanıcı gruplarına tercih ettiğiniz süre aralığında duyurabilirsiniz.

Bildirim

SMS, MMS, E-Mail, Push Notification gibi bilgilendirme araçlarından faydalanarak iş süreçlerinizin takibini kolayca sağlayabilirsiniz.

Vardiya

Vardiya yönetimi ile belirlediğiniz kullanıcı grubu için yeni vardiya sistemi oluşturabilir, mevcut sistemi düzenleyebilir, güncelleyebilir ve otomatize edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular özelliğiyle ekibinizin cevap aradığı soruları konfigüratif olarak düzenleyerek ekibinize rehberlik edebilirsiniz.

Self Servis Portalı

Sade ve kolay kullanılır self servis portalı üzerinden ekibinizin kendilerine atanmış görevleri hızlıca fark edip aksiyon almalarını sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş Yönetici Paneli

Farklı uygulamalara ihtiyaç duymadan ekibinizin aksiyonlarını, yetkilerini ve rollerini gelişmiş yönetici panelinden kolayca yönetebilirsiniz.

Vekalet Yönetimi

Vekalet yönetimi ile müsait olmayan ekip üyelerinizin sorumluluklarını başkalarına devrederek olası gecikmelerin önüne geçebilirsiniz.

Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı Deneyimi

Başlangıç Merkezi ile süreç takibi, süreç yönetimi, yeni kayıt oluşturma gibi tüm aksiyonları tek bir ekrandan görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Bildirim Ayarları

Kişiye özel ayarlar özelliği ile kullanıcılarınızın almak istediği bildirimleri özelleştirmelerini sağlayabilirsiniz.

Sık Kullanılanlar

Sık Kullanılanlar özelliğiyle sıklıkla ziyaret ettiğiniz menülere hızlıca ulaşabilirsiniz.

Detaylı Arama

Detaylı arama ekranları ile süreçlerinizdeki tüm kayıtlarınızı sorgulayabilir, sorgularınızı daha sonra yeniden kullanmak üzere kaydedebilirsiniz.

Filtre Yönetimi

Kullanıcılar için dinamik filtreler oluşturabilir, kullanıcılarınızın kendi filtrelerini oluşturarak başlangıç merkezinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Dashboard

Konfigüre edilebilir dashboard özelliğiyle süreçlerinizi görsel grafikler ve tablolar eşliğinde kolayca takip edebilirsiniz.

Oyunlaştırma

Ayın en çok kayıt çözen kullanıcısı vb. rozetlerle kullanıcılarınızı ödüllendirebilir, kullanıcılarınızın bu ödülleri profillerinde sergilemesini sağlayabilirsiniz.

Responsive Ekranlar

Dinamik, sade ve responsive ekranlar ile süreçlerinizi hem mobil hem de web üzerinden kolayca takip edip yönetebilirsiniz.

BPM ile Oluşturulmuş Hazır Modüllerle İşinizi Kolaylaştırın!

BPM teknolojileri ve kurumsal servisler için kullanıma hazır olan ultia'nın modüllerini anında kullanmaya başlayın, gelişmiş yönetici paneli ile modülleri konfigüre edin.

Çözümleri İncele

Gelin Beraber Çalışalım ve Büyüyelim!

Avantajlı iş ortaklığımızdan yararlanmak için bize ulaşın.

İletişim için:

  • info@ultia.com
  • Turkcell Teknoloji Plaza, Aydınevler mahallesi, İnönü caddesi, No:36, Maltepe / İstanbul

İş Ortağımız Olun

Partner Contact