Çözümler

Modüler, entegre ve kolay kullanılır yapısıyla tüm süreçlerinizi ekstra uygulama ve platformlara ihtiyaç duymadan tek bir yerden hızlı, kolay ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Hazır Çözümler

BPM’in yanında satın alarak hazır olarak kullanabileceğiniz modüller bulunmaktadır.

Yardım Masası Modülü

Yardım Masası Modülü ile tüm şikayet ve taleplerini kayıt altına alabilir, çözüme uzanan süreci uçtan uca takip edebilir, kök neden analizi ve raporlama yapabilirsiniz.

İzin Modülü

İzin modülü ile ekibinizin tüm izin akışlarını tek bir yerden kontrol ederek yönetebilir, konfigüratif altyapısı sayesinde firmanızın izin yönetim politikasını kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Masraf Modülü

Masraf modülü ile çalışanlarınız masraflarını kolay bir şekilde forma dönüştürebilir, bağlı çalışanlarının masraflarını hızlı bir şekilde onaylayabilirsiniz. Uçtan uca işleyen süreç sayesinde, firmanızın masraf yönetimini rahat bir şekilde takip edebilirsiniz.

Varlık Yönetimi Modülü

Varlık yönetim modülü ile envantere girişinden emekliye ayrılana kadar varlıklarınızı tek bir noktadan yönetebilir, çalışanlarınızın zimmet süreçlerini takip edebilir, ihtiyaç halinde varlıklarınızın satışını da yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları – İşe Alım

İnsan Kaynakları – İşe Alım modülü ile belirlediğiniz kriterlere uygun aday talebi oluşturabilir, aday arama, aday değerlendirme, mülakat, teklif ve sözleşme süreçlerinizi detaylı bir şekilde yönetebilirsiniz.

İdari İşler Modülü

İdari İşler modülü ile tüm şikayet ve taleplerini kayıt altına alabilir, çözüme uzanan süreci uçtan uca takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

Seyahat Modülü

Seyahat modülü ile kolay ve hızlı bir şekilde seyahat talebinde bulunabilir, uçak, konaklama ve araç kiralama taleplerinizi tek bir form üzerinden iletebilirsiniz.

AR Uzaktan Destek

Artırılmış gerçeklik tabanlı uzaktan destek uygulamamız ile kurumsal ve bireysel müşterilerinize 7/24 anında destek ve çözüm sağlayın.

ITSM

ITSM (IT Service Management) modülü ile problem yönetiminden değişiklik yönetimine, vaka ve talep yönetiminden varlık ve bilgi yönetimine kadar ITIL (IT Infrastructure Library) çözüm önerilerine uygun ve dinamik olarak uçtan uca yönetebilirsiniz.

BPM